Nástrojař Protivín

Plat:
25000 Kč
Město:
Protivín
Okres:
Písek
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

CIZ

Náplň práce: provádění montáže, zkoušek, zpracování a opravy nástrojů sloužících k tváření materiálu, přípravků a speciálních nástrojů.

Požadujeme: vyučení v oboru (nejlépe obor nástrojař), praxe 3-5 let, všestranný člověk (práce na klasickém soustruhu, brusce, frézce), znalost čtení technických výkresů, znalost technologie obrábění kovů, samostatnost

Nabizíme mzdové ohodnocení dle znalostí a zkušeností

Příspěvek na penzijko měsíčně

Dovolenou delší o 1 týden

Každý den teplý oběd za 30 Kč

Mobilní tarify "za hubičku" pro Tebe a rodinu

Každé čtvrtletí Ti nabijeme na Flexi pass kartu 1000 Kč

Každý měsíc výplatu řádně a včas na Tvém účtu

Příspěvek na dopravu do práce

Čtvrtletní bonus

Výhodou je práce POUZE na RANNÍ SMĚNU - 6-14 HOD

První kontakt: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795, e-mail: prace@bondioli-pavesi.com

Název společnosti:
OM PROTIVÍN a.s.
Telefon:
382 252 795
Odpovědná osoba:
Michaela Kaisrová
Reference:
67049536