Uklízeč / uklízečka administrativních prostor Hradec Králové

Plat:
160 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Hradec Králové
Počet míst:
1
Hodin týdně:
6

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE:

Úklid administrativních prostor (kanceláře, soc. zařízení, společenské prostory, kuchyňky, dílenské šatny). Úklid probíhá 3x týdně, doba 1 - 2h.

POŽADAVKY:

Pečlivost a smysl pro pořádek.

Zodpovědnost a samostatnost.

Trestní bezúhonnost.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:

Odměna od 160,-Kč/h

Dlouhodobá spolupráce.

Zázemí stabilní společnosti.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Název společnosti:
FALANX PATRON spol. s r.o.
Telefon:
774 542 805
Odpovědná osoba:
Tomáš Faltejsek
Reference:
67049396