Technolog pro strojní výrobu Homole

Plat:
35000 - 45000 Kč
Město:
Homole
Okres:
České Budějovice
Počet míst:
1

Popis pozice

Charakteristika práce:

- zpracování dokumentace technické přípravy výroby

- technická podpora jednotlivých oddělení (prodej, nákup, dispozice, výroba)

- vytváření přípravků pro výrobu dílů (komunikace s výrobou)

Požadavky:

- technické vzdělání

- znalost 3D CAD programu (SOLID WORKS) výhodou, MS Office

- týmový hráč, zodpovědnost, samostatnost, kreativita, komunikační schopnosti

- časová flexibilita

- řidičský průkaz B

- AJ, NJ výhodou

Co nabízíme: stabilní zaměstnání v rozvíjející se společnosti; nástup dohodou, pracovní poměr na dobu neurčitou; možnost osobního rozvoje a kariérního růstu; příspěvek na stravování; osobní přístup, solidní jednání, čisté prostředí; příspěvek na stravování; 5 týdnů dovolené; kafetérie; jazykové kurzy

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Název společnosti:
SINOP SMP s.r.o.
Telefon:
778 491 815, 776 321
Odpovědná osoba:
Libor Kříž
Reference:
67039587