Asistent/ka pro obchod Boršov nad Vltavou

Plat:
15000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Boršov nad Vltavou
Okres:
České Budějovice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Pracovní pozice vyhrazena pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity a OZP s invaliditou 3. stupně (TZP).

Náplní práce je mailová a telefonní komunikace se zákazníkem, kalkulace zakázek, příprava podkladů pro obchodní oddělení.

Pracovní doba - 5 hodin denně - 4x týdně (pondělí - čtvrtek), nebo dle domluvy.

Délka úvazku : 80hod. měsíčně, hrubá hodinová mzda: 188 Kč/hod. + odměny dle dosažených výsledků obchodního oddělení.

Požadavky: spolehlivost, důslednost, dochvilnost

Zaměstnanecké výhody: Stálé pracovní prostředí.

Kontakt: e-mailem nebo telefonicky - denně od 8:00 - 14:00.

Název společnosti:
KC atelier, s.r.o.
Telefon:
602 334 445
Odpovědná osoba:
Ondřej Celerin
Reference:
67049426