Grafik/čka pro web, eshop, sociální sítě a výrobu. Hořovice

Plat:
40000 - 50000 Kč
Město:
Hořovice
Okres:
Beroun
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Jsi kreativní síla s vášní pro design? Hledáme zručného grafického designéra, který se přidá k našemu týmu!

Jsme přední výrobce ponožek na zakázku, který se věnuje dodávání vysoce kvalitních, personalizovaných ponožek pro naše klienty. Vzhledem k našemu růstu hledáme talentovaného grafického designéra, který nám pomůže vytvářet poutavé designy ponožek a etiket, které ukážou jedinečný styl a osobnost našich klientů.

Zodpovědnosti:

-Vytváření lákavých a vizuálně přitažlivých designů ponožek a etiket přizpůsobených preferencím a firemní identitě našich klientů.

-Vytváření grafiky pro sociální média, web a další digitální platformy s cílem zvýšit přítomnost naší značky a zapojit naše publikum.

-Spolupráce s naším marketingovým týmem na zajištění souladu úsilí v oblasti designu s firemními strategiemi a propagačními kampaněmi.

-Příprava grafických souborů pro výrobu s důrazem na přesnost a kvalitu během výrobního procesu.

Požadavky:

-Znalost grafických designových softwarů, včetně Adobe Photoshop, Illustrator.

-Silné porozumění principům designu, teorii barev a typografii.

-Základní znalost marketingových konceptů.

-Dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat jako týmový hráč.

Pro zaslání žádosti nám pošli svůj životopis a portfolio, ve kterém ukážeš svou odbornost v designu a příslušné zkušenosti, na info@radisox.com

Název společnosti:
Výroba ponožek s.r.o.
Telefon:
776 774 740
Odpovědná osoba:
Radek Lošák
Reference:
67047902