NVH odborník pro elektromotor a převodovku Jihlava

Plat:
48000 - 53000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Vyšší
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Jihlava

Popis pozice

• Tvou prací bude řešit NVH problémy pro elektrický motor a převodovku.
• Určování oblastí pro možné zlepšení (náklady, účinnost, …).
• Využívat techniky řešení problémů a strategické myšlení
• Organizování setkání a předáván dat vedení.
• Podporovat 8D aktivity.
• Tvou rolí bude i hlavni kontakt mezi provozem a zákazníkem v tématice NVH

Požadavky na uchazeče

• Vysokoškolské vzdělání v obdobném oboru.
• Předchozí zkušenosti s měřením vibrací, hluku a lokalizováním zdroje hluku.
• Komunikativní úroveň anglického jazyka, německý jazyk výhodou.
• Znát analýzy přenosové cesty (TPA).
• Spojit simulační výpočty s praktickým měřením a porozumění modální analýze.
• Výhodou je znalost technik: Shainin, 6 Sigma, KT, 8D a podobných.

Nabídka

• Prémie za výsledek firmy (13. a 14. mzda).
• 25 dnů dovolené.
• Flexibilní pracovní doba.
• Kvalitní zaškolení.
• Cafeterii – příspěvek 9.000 Kč/rok (sportovní aktivity, různé slevy, jazykové i jiné kurzy a mnohé další).
• Finančně podporované závodní stravování, výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů.
• Možnost příspěvku na bydlení či do penzijního pojištění.

Poznámka

Nástup možný: ihned.

Název společnosti:
GUDMUND s.r.o.
Adresa:
Praha 10
Telefon:
+420 774 448 197
Mobil:
+420 608 749 645
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Barbora Nováková