Pracovník/pracovnice v sociálních službách - Domov sv. Vavřince v Meclově Meclov

Plat:
27200 Kč
Město:
Meclov
Okres:
Domažlice
Počet míst:
1

Popis pozice

Pracovní předpoklady:

zkušenost s cílovou skupinou osoby s psychickým hendikepem výhodou

zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů,

aktivní přístup k práci,

zodpovědnost, spolehlivost,

schopnost týmové spolupráce

řidičský průkaz skupiny B

kurz pracovníka v sociálních službách (možno dodělat do 18 měsíců)

Nabízíme:

práci v příjemném kolektivu malého domova pro lidi s duševním onemocněním,

mzdové podmínky za plný úvazek: 27 200 Kč hrubého/měsíc (plus zákonné příplatky za směnnost), s možností zvýšení mzdy po 3 měsících podle zapracování,

pravidelné mimořádné odměny,

další zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravu, 5 týdnů dovolené)

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Nástup ihned nebo dle dohody.

Profesní životopis zasílejte na e-mail: ivana.frohlichova@dchp.charita.cz

Název společnosti:
Diecézní Charita Plzeň
Telefon:
731 433 020
Odpovědná osoba:
Ivana Fröhlichová
Reference:
67004757