Uklízeč/ka Blansko

Plat:
15120 Kč
Město:
Blansko
Okres:
Blansko
Počet míst:
1
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Zkrácený pracovní úvazek 30 hodin týdně. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Náplň práce:

- úklid šaten, sprch, kanceláří ve výrobě, toalet

- výpomoc při výdeji stravy v kuchyni

Požadujeme:

- chuť pracovat

- pozitivní přístup

- nástup dle domluvy

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz

- příspěvek na stravování, výborná kuchyně

- příspěvek na penzijní připojištění

První kontakt osobně, telefonicky na č. 516427116 - Petra Šamalíková nebo na e-mail. adrese: personalni@ernstleopold.cz

Název společnosti:
Ernst Leopold s.r.o.
Telefon:
516427116
Odpovědná osoba:
Petra Šamalíková
Reference:
67047994