Elektromontér Hulín

Plat:
25560 - 40000 Kč
Město:
Hulín
Okres:
Kroměříž
Počet míst:
4

Popis pozice

PRACOVIŠTĚ Hulín - elektromontážní práce na území ČR

- vyučení, osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice - dle vyhlášky č. 50/78 Sb.

- pracovní cesty dle potřeb firmy, při větší vzdálenosti od sídla firmy je zajišťován nocleh od pondělí do pátku, svoz a rozvoz na stavbu služebním montážním vozidlem, zaměstnancům je vypláceno stravné dle zákona

- kontakt osobně ve firmě nebo telefonicky Po - Pá (7:00 - 15:00), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: bartak@emhulin.cz

Požadavky na uchazeče

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Název společnosti:
Elektromont - Hulín, s.r.o.
Telefon:
604 235 384
Odpovědná osoba:
Rudolf Barták
Reference:
66748087