Obsluha lisu, řezačky a pur-linky Vodňany

Plat:
27750 Kč
Město:
Vodňany
Okres:
Strakonice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Požadavky: Hledáme člověka, který umí vzít za práci a je ochotný pracovat rukama i hlavou. Vaším úkolem bude obsluha strojů pro výrobu polystyrenových a polyuretanových boxů a kontrola správného nastavení strojů pro bezchybnou výrobu. Nabízíme jistotu práce ve stabilní firmě v malém kolektivu.

Ranní směna 6:00 - 14:00, v případě většího objemu zakázek i odpolední směna 14:00 - 22:00 hod.

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál do výplaty, měsíční odměny, 13. plat, zaměstnanecké benefity.

Kontakt: osobně, e-mail: katerina.machova@sonoco.com, tel. 737932830

Název společnosti:
Laminar Medica (CE) s.r.o.
Telefon:
737932830
Odpovědná osoba:
Kateřina Machová
Reference:
67048037