Zámečník Brno

Plat:
28000 Kč
Město:
Brno
Okres:
Brno
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

KOHO HLEDÁME?

Hledáme manuálně zručného a pracovitého člověka, který spolu s kolegou vytvoří dobrou partu a budou zajišťovat montáž, servis vratové a nakládací techniky, protipovodňových a protipožárních systémů.

Uchazeč by měl mít svářečský průkaz (CO2/MAG) a praxi ve svařování či v zámečnické činnosti.

Neplatná osvědčení nebo průkazy nevadí - zajistíme jejich obnovení.

Naším požadavkem je také znalost orientace ve výkresové výrobní dokumentaci.

Podmínkou je trestní bezúhonnost uchazeče a řidičský průkaz sk. B.

Požadujeme také zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání.

CO VÁS ČEKÁ?

- montáže a servis produktů z výrobního a obchodního sortimentu firmy

- uvedení instalovaného zařízení do provozu a zkouška funkčnosti

- komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy zařízení

- účast na školeních pro zdokonalení se v oboru

- práce na ranní směnu, občasné držení pohotovsti

- pracovní smlouva na dobu neurčitou

- služební pohotovostní automobil, mobilní telefon, tablet a veškeré pracovní vybavení, pomůcky a pracovní oblečení

Zaměstnanecké výhody:

CO VÁM NABÍZÍME?

- zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání

- motivující mzdové ohodnocení a možnost osobního a finančního růstu

- zajímavou práci v malém kolektivu

- plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících

- zaměstnanecké výhody a benefity

- vzdělávací kurzy a školení

Podívejte se na naše kariérní stránky, kde naleznete kompletní výčet volných pracovních pozic :)

Název společnosti:
JaP - Jacina, s.r.o.
Telefon:
731 661 187
Odpovědná osoba:
Šárka Libichová
Reference:
67048073