Zámečník/svářeč Rohatec

Plat:
30000 - 40000 Kč
Město:
Rohatec
Okres:
Hodonín
Počet míst:
1

Popis pozice

Stálé pracovní místo pro zámečníka/svářeče:

Bez výjezdů a v pravidelném dvousměnném provozu!

Rozšiřujeme svoje služby a hledáme kolegu ZÁMEČNÍKA/SVÁŘEČE TIG a CO2

Výsledkem Vaší práce budou kvalitně a včas svařené a zkompletované rozlamy - speciální rámy pro výseky obalů.

Práce zahrnuje jak zámečnické, tak svářečské činnosti. Naše sváry jsou krátké, ale přesné. Pracujeme v systému zakázkové výroby a ve dvousměnném provozu.

Očekáváme, že jste pečlivý, dovedete pracovat samostatně a jste ochotný učit se novým věcem.

U nás budete mít zázemí ve stabilní firmě, zařízené pracoviště s novými technologiemi, práce na pracovní smlouvu, ohodnocení podle Vašich výsledků, stálou práci a pracovní dobu v dvousměnném provozu, lidský přístup a perfektní kolegy, příspěvek na stravování.

Stanete se součástí skvělého kolektivu Kaňáků!

Přidáte se k nám? Odpovíme všem!

Informace o nás najdete na stránkách www.kanakcz.com a www.praceukanaku.cz

Název společnosti:
Karel Kaňák, s.r.o.
Telefon:
778111688
Odpovědná osoba:
Radka Tesaříková
Reference:
67048102