Technik - realizace přípojek k internetu Karlovy Vary

Plat:
35000 - 38000 Kč
Město:
Karlovy Vary
Počet míst:
1

Popis pozice

Kontakt: Oertl David, tel.: 778 735 478, e-mail: oertl@ccinternet.cz

Prac.doba: 8:00 - 17:00 h.

Náplň práce:

- Připojování koncových zákazníků k internetu.

- Montáž a konfikurace antén pro příjem internetového signálu.

- Montáž a konfigurace siťových prvků.

- Vedení datových kabelů.

- Komunikace s klientem.

Požadujeme:

- Řidičský průkaz sk. B.

- Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost a slušné vystupování.

- Znalost práce s PC a znalost počítačových sítí (výhodou).

- Schopnost pracovat mimo jiné i ve výškách (montáž antén).

- Firemní vozidlo s možností využití i pro soukromé účely.

- Bezplatné připojení k internetu a IPTV.

- Firemní telefon a notebook i k soukromému využívání.

- Příspěvky na stravování.

- Multisport karta.

- Odborné zaškolení a dlouhodobou spolupráci.

- Možnost osobního rozvoje pomocí firemních Workshopů a školení.

- Možnost kariérního růstu.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
CC INTERNET s.r.o.
Telefon:
778 735 478
Odpovědná osoba:
David Oertl
Reference:
67048386