Ekonom/ekonomka školy Olomouc

Plat:
26600 - 37170 Kč
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1

Popis pozice

Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva (HPP)

Lokalita: Olomouc

Pracoviště: Střední škola polygrafická, Olomouc, Střední novosadská 87/53

Minimální vzdělání: Úplné střední vzdělání

Jazykové znalosti: Český jazyk (Pokročilý B2)

Hrubá mzda: 25. 280 - 37.170 Kč

Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou, nástup dle dohody

Škola je příspěvkovou organizací Olomouckého kraje.

Požadavky na pracovní náplň:

Zajištění systému financování školy prostřednictvím rozpočtových zdrojů zřizovatele, dotací MŠMT a zdrojů doplňkové činnosti

Sestavení rozpočtu a zabezpečení jeho plnění se zřetelem, na optimalizaci příjmů a výdajů ve všech oblastech činnosti školy

Mzdová agenda: platové výměry zaměstnanců, jejich aktualizace v souladu s platnou legislativou, kontakt se zdravotními pojišťovnami a zpracovatelem mezd

Organizace inventarizací majetku školy, pohledávek a závazků

Příprava plánu tvorby a čerpání prostředků FKSP

Zpracování a aktualizace vnitřních směrnic školy v ekonomické oblasti

Kalkulace nákladů pro doplňkovou činnost (nájmy, stravování, ubytování, školení)

Vedení ekonomického a provozního úseku školy

Ekonomické řízení národních a EU projektů

Další povinnosti vyplývající z funkce člena vedení školy

Co od vás očekáváme:

Vysokoškolské (nebo úplné střední odborné) vzdělání ekonomického směru

Aspoň dvouletou praxi v oboru ekonomických činností

Trestní bezúhonnost

Znalost zákona č. 250/2010Sb. o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů

Znalost nařízení vlády č.564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Základní orientaci v zákoníku práce, ve vyhlášce o FKSP, v daňových zákonech

Orientační znalost účetnictví příspěvkových organizací

Orientační znalost školské legislativy výhodou

Samostatnost, akceptaci vysokého pracovního nasazení a odpovědný přístup k práci

Schopnost identifikovat problémy a nalézat optimální řešení

Komunikační a organizační schopnosti, smysl pro týmovou práci

Co vám můžeme nabídnout:

Zázemí stabilní organizace zřizované Olomouckým krajem

Platové zařazení do 11. platové třídy dle NV č. 564/2006 Sb. (v rozpětí 25 280 až 37 170 Kč) a příplatek za vedení (v rozpětí 5-30 % z 37 170 Kč)

Motivační osobní příplatek

Odměny za nadstandartní činnost

Půlroční zácvik do problematiky i následnou metodickou pomoc

5 týdnů dovolené

Příspěvek na penzijní připojištění

Výhodné stravování ve školní jídelně

Vlastní kancelář

Parkovací místo

Své životopisy zasílejte do 15.6.2024 na skyva@polygraficka.cz

Střední škola polygrafická, Olomouc, Střední novosadská 87/53
Odpovědná osoba:
Kontakt:
Reference:
67048309