Předák/předačka výrobních linek Lovosice

Plat:
39700 Kč
Město:
Lovosice
Okres:
Litoměřice
Počet míst:
2

Popis pozice

náplň práce:

- zajišťuje kvalitu na svěřeném úseku

- zajišťuje dodržování standardních pravidel ve výrobě

- administrativní činnost spojená s řízením

montážního úseku

Požadujeme:

- SOŠ nebo SŠ

- praxi na podobné pozici nutná

- základní znalost anglického jazyka

- PC (MS Office - zejména Excel)

- komunikativnost, odpovědnost

Nabízíme:

- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu

- odpovídající školení

- příležitost profesního a karierního růstu

- férová firemní kultura

- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

Zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)

Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně každý čtvrtek v 9.00 hodin.

Název společnosti:
TRCZ s.r.o.
Telefon:
416 421 201
Odpovědná osoba:
Martina Šmidtová
Reference:
66958753