Elektromechanik/elektromechnainčka, elektrotechnik/elektrotechnička Keblice

Plat:
30000 Kč
Město:
Keblice
Okres:
Litoměřice
Počet míst:
1

Popis pozice

Naše společnost hledá do svého týmu elektromechanika nebo elektrotechnika (OZP, ID). Pracovní podmínky po domluvě. Požadujeme: vyučení v oboru elektro, praxi v oboru, částečná znalost automechanika, ŘP sk.B., spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, odpovědnost.

Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, dobré platové ohodnocení po zaučení, proškolení, vstřícný a příjemný pracovní kolektiv. V případě zájmu, prosím, nás kontaktujte na e-mailové adrese discret@discret.cz včetně zaslání životopisu.

Název společnosti:
DISCRET TS s.r.o.
Telefon:
777 155 284
Odpovědná osoba:
Martin Maršovský
Reference:
67029590