Prodavač/ka maso - uzeniny Skuteč

Plat:
27000 - 32000 Kč
Město:
Skuteč
Okres:
Chrudim
Počet míst:
1
Hodin týdně:
39

Popis pozice

Místo výkonu práce: Skuteč

POŽADAVKY: zkušenosti s pultovým prodejem čerstvých potravin, praxe v prodeji masa výhodou, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita.

Pracovní doba: PO-NE ranní směna 5:00 - 13:00 odpolední 13:00 - 20:30,

PRÁCE V REŽIMU DLOUHÝ A KRÁTKÝ TÝDEN, ZA VÍKENDOVÉ SMĚNY VOLNO NAVÍC.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě 116,- Kč za směnu plně hrazené zaměstnavatelem, mimořádné odměny 2x v roce 7.000,- Kč (za příslušné pololetí).

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle v čase od 7:00 - 16:30 hod, nebo na e-mailové adrese.

NUTNO ZASLAT PROFESNÍ ŽIVOTOPIS.

Název společnosti:
MAKOVEC a.s.
Telefon:
601 2415 663; 722 92
Odpovědná osoba:
Bohatý Tomáš; Bolová Ilona
Reference:
67048148