Operátor výroby - obsluha žíhací pece Hlinsko

Plat:
25000 - 26500 Kč
Město:
Hlinsko
Okres:
Chrudim
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Místo výkonu práce: Hlinsko

POŽADAVKY: Vyučení a praxe ve strojírenství výhodou. Nutnost samostatného rozhodování, manuální zručnost, zodpovědnost. Ochota pracovat ve třísměnném provozu. Práce vhodná pro muže.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle v čase Po - Pá 7,00 - 14,00 hod, nebo přímo na provozovně Poličská č.p. 444

539 01 Hlinsko v čase Po - Pá 7,00 - 14,00 hod.

Název společnosti:
Backer Elektro CZ a.s.
Telefon:
777 721 961; 463 030
Odpovědná osoba:
Monika Čechalová
Reference:
67048152