Recepční na hotelu Liberec

Plat:
29000 - 35000 Kč
Město:
Liberec
Okres:
Liberec
Počet míst:
1

Popis pozice

Nabízíme volné pracovní místo na pozici denní / noční recepční v novém moderním hotelu v Liberci. Požadujeme znalost angličtiny slovem i písmem pro hotelový provoz, znalost německého jazyka výhodou. Znalost práce na PC, dobré komunikativní schopnosti, bydliště v okolí Liberce.

Požadujeme:

- pracovní zkušenost jako recepční

- spolehlivost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně

- přátelské a empatické vystupování

- časovou flexibilitu (ranní / odpolední / noční směny)

- odpracované jeden až dva víkendy v měsíci

Nabízíme:

- práci na HPP s platovým ohodnocením až 35.000, -

- spropitné a odměny, příspěvek na stravování, proplácené přesčasy, příspěvek na dopravu

- řadu benefitů v našem hotelu - masáže, wellness, zvýhodněné stravování, pitný režim

- MultiSport karta

- parkování u hotelu, dostupnost MHD

- zázemí stabilní společnosti

- moderní, rodinné a přátelské pracovní prostředí

- nástup ihned nebo dle dohody později

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu: prace@hotelfenix.cz

Prezentace hotelu: www.hotelfenix.cz

Další podrobné informace k pracovnímu místu na www.hotelfenix.cz/kariera

Hlásit se e-mailem.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
Hotel Fénix s.r.o.
Telefon:
774 665 753
Odpovědná osoba:
Medek Medek
Reference:
67048447