Učitel/ka informačních technologií Liberec

Plat:
32170 - 41940 Kč
Město:
Liberec
Okres:
Liberec
Počet míst:
1

Popis pozice

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec, příspěvková organizace přijme učitele/učitelku pro výuku informačních technologií u maturitních a učebních oborů.

Úvazek: 1,0

Platové zařazení: 12. platová třída

(dle platového stupně platový tarif v rozmezí 32.170 - 41.940 Kč)

Požadujeme:

- vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů - vysokoškolské magisterské vzdělávání v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů všeobecně-vzdělávacích předmětů v příslušném zaměření

- bezúhonnost

- zdravotní způsobilost

- znalost českého jazyka

Nabízíme:

- dovolenou v délce 8 týdnů

- dny určené na samostudium

- stravování za zvýhodněnou cenu

- možnost čerpání příspěvku na vitamíny a na produkty spoření na stáří

Nástup:

26. srpna 2024, popř. dle dohody

Kontakt:

Uchazeči mohou životopis zasílat e-mailem na red@sslbc.cz

Bližší informace podá Jana Folkrtová, personalistka, tel. 488 880 372

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec, příspěvková organizace
Telefon:
488 880 372
Odpovědná osoba:
Jana Folkrtová
Reference:
67048317