Zámečník - oprava nástaveb nákladních automobilů Liberec

Plat:
33000 - 43000 Kč
Město:
Liberec
Okres:
Liberec
Počet míst:
2

Popis pozice

Doplňující informace:

- jednosměnný provoz

- svářečské oprávnění MAG 135 (možné i TIG 141)

- zakázková výroba a servis

- různorodá činnost výroby a servisu (hydraulické systémy, výroba ocelových konstrukcí, vestavby)

Nabízené výhody: stravenky, osobní ohodnocení, kariérní růst, možnost seberealizace

Hlásit se e-mailem na daniel@novospol.cz nebo monika@novospol.cz nebo také telefonicky ve všední dny od 7.00 do 15.30 hod. Osobně se lze hlásit na provozovně po telefonické domluvě.

Požadavky na uchazeče

Zkoušky svařování

Název společnosti:
Novospol Liberec, s.r.o.
Telefon:
603 249 368, 739 593
Odpovědná osoba:
Daniel Effenberger
Reference:
67012812