Finanční referent/ka České Budějovice

Plat:
32450 Kč
Město:
České Budějovice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Pracovní náplň:

- účtování interních, bankovních a opravných dokladů v programu Gordic

- návrh a správa rozpočtu organizace

- kompletní zpracování účetních uzávěrek organizace

- kompletní zpracování pomocného analytického přehledu

- zpracování přiznání k DPH včetně kontrolních hlášení

- aktualizace směrnic a dalších vnitřních předpisů muzea, které se vztahují k práci oddělení ekonomického

- kontrola veškerých účetních dokladů organizace

- tvorba účetní metodiky muzea

- spolupráce s Krajským úřadem Jihočeského kraje

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání ekonomického směru

- pokročilá znalost vedení účetnictví a legislativy účetnictví (znalost vedení účetnictví příspěvkové organizace výhodou)

- znalost finančního řízení a fungování příspěvkové organizace ÚSC výhodou

- znalost práce v programu Gordic výhodou

- uživatelská znalost práce s Microsoft Office

- zkušenost s vedením kolektivu výhodou

- flexibilitu, samostatný a zodpovědný přístup k práci

- psychická odolnost

- bezúhonnost

Nabízíme:

- pracovní smlouva na plný úvazek na dobu určitou jako zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou s možností prodloužení na dobu neurčitou a jmenováním do pozice vedoucí ekonomického oddělení

- platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., př. č. 1 ve znění pozdějších předpisů, 12. platová třída (stupeň dle praxe)

- pružná pracovní doba; příspěvek na stravování; 25 dnů/200 hod dovolené; 3 dny indispozičního volna

- příspěvek na produkty spoření na stáří po ukončené zkušební době

Předpokládaný nástup možný: ihned nebo po dohodě

Místo výkonu práce: Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích, Dukelská 1, 370 51 České Budějovice

Písemné nabídky spolu s výpisem z rejstříku trestů, strukturovaný životopis se souhlasem ke zpracování osobních údajů včetně telefonického či e-mailového spojení, zasílejte nejpozději do17.5.2024 na e-mail: pilna@muzeumcb.cz

(předmět "VŘ - účetní") nebo poštou na adresu: Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích, Dukelská 242/1, 370 01 České Budějovice (na obálku uvést "VŘ - účetní"). Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru. V případě požadavku o navrácení zaslaných dokumentů poštou uveďte tuto skutečnost při zaslání písemné nabídky.

Název společnosti:
Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích
Telefon:
391 001 522, 724 567
Odpovědná osoba:
Ivana Pilná
Reference:
67048184