Cateringový Snídaňový kuchař/ka a kuchař/ka studené kuchyně Brno

Plat:
140 - 150 Kč
Město:
Brno
Okres:
Brno
Počet míst:
2
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadujeme dochvilnost, zodpovědnost za svěřenou práci, samostatnost.

Tvůrčí schopnosti a smysl pro gastronomii.

Řidičský průkaz sk B /- aktivní řidič

Připravujeme a vozíme drobné občerstvení do firem v Brně – zejména fingerfoods na meetings, konference, bussiness snídaně, coffee breaks a zároveň provozujeme studentské bistro. Hledáme k sobě spolehlivého parťáka, který nám pomůže ve výrobě, v doručování občerstvení a prezentaci cateringu, stejně tak v bistru.

Popis práce:

Příprava Cateringu a Asistence v Bistru – výroba zejména dezertů, kanapek, salátů, tortillas, wrapů, plněného pečiva

Zodpovědnost za zajištění občerstvení dle instrukcí zákazníka

Název společnosti:
Sly Fox s.r.o.
Odpovědná osoba:
Blahut V.
Reference:
67048526