Automechanik - opravář, údržbář (M/Ž) Třeboň

Plat:
150 Kč
Město:
Třeboň
Okres:
Jindřichův Hradec
Počet míst:
1

Popis pozice

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (po-pá 7:30 - 16:00)

Jaká bude vaše pracovní náplň?

- Běžné opravy osobních a nákladních vozidel, opravy strojní mechanizace.

- Montáž a demontáž dílů.

- Pravidelné, preventivní údržby a čištění vozů a strojů.

Jaké jsou požadavky na tuto pozici?

- Vyučení v oboru automechanik/opravář zemědělských strojů.

- Praxe 2 roky nebo zručný absolvent.

- Řidičský průkaz min. skupiny B, VÝHODOU C.

- VÝHODOU svářečský průkaz.

- Manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost.

Co vám můžeme nabídnout?

- Dobré mzdové ohodnocení a motivační systém odměňování (hrubá mzda od 150,- Kč/hod, příplatky k základní mzdě + odměny z fondu vedoucího až 12 000,- Kč ročně).

- Hlavní pracovní poměr (doba určitá s možností prodloužení), jednosměnný provoz od PO - PÁ, prac. doba cca 7:00 - 15:30.

- Benefity: Dovolená 25 dní, příspěvek na stravování 80 Kč/den nebo stravné od 129 Kč/den, zajištění školení, dárkové balíčky.

- Pracoviště Třeboň.

Název společnosti:
Lesostavby Třeboň a.s.
Telefon:
725762801
Odpovědná osoba:
Pavlína Kocandová
Reference:
66984395