Obchodní zástupce Třeboň

Plat:
31000 Kč
Město:
Třeboň
Okres:
Jindřichův Hradec
Počet míst:
1

Popis pozice

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (7:30-15:00)

Náplň práce:

o Aktivní vyhledávání obchodních případů na svěřeném území.

o Zajištění podkladů k řízení obchodních případů v průběhu celého životního cyklu.

o Předkládání návrhů obchodních případů nebo jejich změn.

o Součinnost při vytváření smluvní dokumentace.

o Monitoring, analýzu trhu a konkurence v oblasti stavebních zakázek na svěřeném území.

o Proces reklamace z hlediska vypořádání se zákazníkem.

Požadujeme:

o SŠ s maturitou (obchodní nebo stavební)

o ŘP B, znalost práce na PC.

o Prokazatelné zkušenosti v oblasti přímého prodeje.

o Komunikační a obchodní dovednosti, dobré prezentační a vyjednávací schopnosti.

o Samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost.

Nabízíme:

o 25 dní dovolené.

o Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

o Motivační systém odměňování - základní mzda, osobní ohodnocení + variabilní složka mzdy za získané zakázky a za vypořádané reklamace.

o Systém benefitů - stravkový paušál 80 Kč/cestové; služební vozidlo, notebook, telefon i k soukr. účelům.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Lesostavby Třeboň a.s.
Telefon:
725762801
Odpovědná osoba:
Pavlína Kocandová
Reference:
66903976