Expedient/ka ve výrobě oken a dveří Radětice

Plat:
30000 Kč
Město:
Radětice
Okres:
Příbram
Počet míst:
1

Popis pozice

Pozice: Expedient/ka ve výrobě oken a dveří

Kontakt: Kakus Robert Ing., tel.: 733 126 873, e-mail: kakus@intos-praha.cz

Pevní kontakt osobně na provozovně Radětice 67, e-mailem nebo telefonicky po - pá od 8:00 - 17:00 hod.

Hledáme do našeho týmu kolegu na pozici expedient ve výrobě oken a dveří.

Pracovní náplň:

příprava zakázek dle plánu závozu od vedoucích montáží

příprava příslušenství k zakázce dle expedičních listů

zaznamenat změnu stavu zakázky v informačním systému společnosti

komunikace s vedoucími montáží ohledně změn v termínech expedice

vedení evidenci stojanů na hotové výrobky

skládaní materiálu vysokozdvižným vozíkem ( není podmínkou možnost proškolení a získaní oprávnění)

Požadavky :

komunikativnost a ochotu začlenit se do kolektivu

znalost práce na PC

řidičské oprávnění skupina B

znalost práce na vysokozdvižném vozíku výhodou

Zaměstnanecké výhody:

Příspěvek na penzijní pojištění, závodní stravování, volno navíc, odborné školení , mobilní telefon.

Nástup možný ihned. Mzda: 30 000,- nebo dohodou

Místo výkonu práce: INTOS s.r.o., provozovna Radětice, Radětice č.p. 67, Milín

Název společnosti:
INTOS s.r.o.
Telefon:
733 126 873
Odpovědná osoba:
Robert Kakus
Reference:
67048571