Údržbář Duchcov

Plat:
14500 Kč
Město:
Duchcov
Okres:
Teplice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Popis pracovní pozice:

- Budete zajišťovat údržbu našich služeb v rámci Duchcova

- běžné opravy a údržba objektů

- Plán prací obdržíte od vedoucího pracovníka

Co od vás očekáváme:

- Manuální zručnost a schopnost hledání nejlepšího řešení každé situace

- Odpovědnost, pečlivost a samostatnost

Nářadí - zajištění nářadí z naší strany

Co Vám můžeme nabídnout:

- Práci, která dává smysl, kde můžete být užitečný a pomáhat lidem.

- Časovou flexibilitu - dobu provedení prací budeme řešit individuálně, dle Vašich časových možností.

- Velmi vhodné jako přivýdělek pro šikovného, zručného člověka.

- Výši odměny za vykonanou práci (mzdu za hodinu) budeme řešit při osobní schůzce.

- možnost DPP nebo 0,5 úvazku

V případě zájmu zasílejte, prosím, reakce pouze s aktuálním životopisem (Vaše pracovní zkušenosti).

Název společnosti:
Charita Most
Telefon:
778 005 957
Odpovědná osoba:
Lenka Podlogarová
Reference:
67048592