Samostatný/ná projektant/ka-konstruktér/ka Teplice

Plat:
25000 - 50000 Kč
Město:
Teplice
Okres:
Teplice
Počet míst:
1

Popis pozice

Požadujeme: Min. středoškolské vzdělání v oboru strojírenství, uživatelskou znalost PC, znalost programu AutoCAD, výhodou znalost Go Steel/Advance Steel, Building Design Suite. Výhodou řidičský průkaz sk. B a znalost AJ. V případě vzájemné spokojenosti možnost nastavení smlouvy na dobu neurčitou. Možnost zkráceného úvazku. Pro zařazení do výběrového řízení je nutné zaslat profesní životopis na e-mail: vachatova@teplotechna-prima.com. V případě zájmu Vás vyzveme k osobnímu pohovoru.

Popis prac. náplně: Samostatné řešení konstrukčních částí projektů, rozkreslení provozních celků od projektové po realizační dokumentaci, zpracování výrobní dokumentace a výpočtů, specifikace dodávek pro přípravu výroby, hledání technického řešení na základě požadavků zákazníka, samostatná komunikace se zákazníkem.

Příspěvek na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výkonnostní prémie, školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru, služební telefon, možnost služebního automobilu

Název společnosti:
Teplotechna - Prima, s.r.o.
Telefon:
417816021
Odpovědná osoba:
Larisa Vachatová
Reference:
67048589