Kontrolor svarových spojů Kamenice nad Lipou

Plat:
25000 Kč
Město:
Kamenice nad Lipou
Okres:
Pelhřimov
Počet míst:
1

Popis pozice

Požadujeme: SŠ/SOU technického směru, praxi na stejné nebo obdobné pracovní pozici v automobilovém průmyslu min.1rok, orientace v technických výkresech a normách, technologických a výrobních postupech, základní znalost systému řízení kvality podle ISO 9001 a IATF 16949, znalost používání základních měřidel, manuální zručnost

Výhodou: vizuální zkoušky

Náplň práce:´vyhodnocení svarových spojů destruktivní i nedestruktivní metodou, vystavení reportů z provedené kontroly svarů

Nabízíme: zaučení na nabízenou pracovní pozici, odborná školení, další informace ohledně benefitů budou upřesněny při osobní schůzce

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
KOKINETICS s.r.o.
Telefon:
606099105
Odpovědná osoba:
Alena Habová
Reference:
67047923