Pomocná síla do kuchyně Pardubice

Plat:
9500 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Pardubice
Okres:
Pardubice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Nástup dle dohody.

Hledáme spolehlivou a nadšenou osobu, která se připojí k našemu týmu jako pomocná síla do kuchyně. Pokud máte zájem podílet se na tvorbě chutných jídel a rádi pracujete v týmu, můžete být tou pravou osobou pro nás.

Povinnosti:

- Pomoc při přípravě surovin a ingrediencí pro vaření

- Podpora při přípravě jídel podle pokynů kuchaře

- Spolupráce s ostatními členy týmu a případná pomoc při jiných úkolech v kuchyni

- Udržování čistoty a pořádku v kuchyni

- Dodržování standardů bezpečnosti potravin a hygieny

Požadujeme:

- Zkušenost v oblasti gastronomie vítána, ale není nezbytná

- Práce je vyhrazena pro osobu se zdravotním postižením

- Spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

- Nástup dle dohody na pracovní smlouvu

- Úvazek - 4 hodiny denně

- Pracovní doba: pondělí až pátek

- Příjemné pracovní prostředí

- Zázemí stabilní organizace

- Firemní benefity

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).

Název společnosti:
Centrum Kosatec, z. s.
Telefon:
734 643 935
Odpovědná osoba:
Jiří Lomnický
Reference:
67048607