Pracovník/pracovnice provozních služeb OZP Olomouc

Plat:
17063 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1
Hodin týdně:
35

Popis pozice

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Pracovní doba od 7.30. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

- rozvoz věcí a interní pošty v rámci firmy, vyzvedávání aut (z mytí, z opravy apod.), drobná údržba firemních objektů i svěřeného automobilu

Požadavky:

- samostatnost, zodpovědný a pečlivý přístup k práci, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

- organizační schopnosti a logické myšlení

- technická a manuální zdatnost výhodou

Nabízíme:

- dlouhodobou pracovní perspektivu, přátelský kolektiv

Uchazeč/ka o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (735 171 157, v pracovní dny mezi 7.30 - 16.00) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Název společnosti:
Bartoň a Partner s.r.o.
Telefon:
735 171 157
Odpovědná osoba:
Martin Dudák
Reference:
67048615