Elektrikář Česká Třebová

Plat:
28000 - 40000 Kč
Město:
Česká Třebová
Okres:
Ústí nad Orlicí
Počet míst:
2

Popis pozice

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

NÁPLŇ PRÁCE

- provádí kontrolu a údržbu elektrických zařízení ve výrobě

- odstraňuje závady na elektrických zařízeních

- drží pohotovost dle rozpisu služeb

- provádí i práce ve výškách

POŽADUJEME:

- SŠ technický směr s vyučením nebo s maturitou

- orientaci v el. schématech a dokumentech

- práci na PC na uživatelské úrovni

- řidičský průkaz skupiny B

- práci ve třísměnném provozu

- zkoušky dle Nařízení vlády 194/2022 Sb. § 6

- technické myšlení

- flexibilitu, odpovědnost, samostatnost a spolehlivost

NABÍZÍME: podnikové stravování, dodatková dovolená, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, karta benefit plus, servisované pracovní oděvy, svozová doprava od ČD.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

KONTAKT: zaslání profesního životopisu na e-mail: jana.kholova@bohmplast.cz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
BÖHM PLAST-TECHNIK a.s.
Odpovědná osoba:
Jana Kholová
Reference:
66958033