Seřizovač lisů Česká Třebová

Plat:
40000 Kč
Město:
Česká Třebová
Okres:
Ústí nad Orlicí
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Co vás čeká:

- práce v nepřetržitém provozu

- příprava materiálu pro lisování

- nasazení formy na lis, seřízení a nastavení technologických parametrů výroby

- zajištění dokumentace a záznamů výroby

Co požadujeme:

- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

- praxe v oboru a znalost technologie vstřikování plastů výhodou

- obsluha PC

- jeřábnické a vazačské zkoušky, osvědčení na MDV výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

- příspěvek na dopravu

- stravenky v hodnotě 180,- Kč / směna

- 5 dnů (směn) placeného volna (nad rámec řádné dovolené)

- příspěvek na životní pojištění

- zvláštní prémie

- pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Název společnosti:
IMS - Drašnar s. r. o.
Telefon:
464 622 118
Odpovědná osoba:
Daniela Gregarová Drašnarová
Reference:
67048647