Dělník/ce Tábor

Plat:
4725 - 7088 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Tábor
Okres:
Tábor
Počet míst:
4
Hodin týdně:
10

Popis pozice

Upřesňující informace:

Přijmeme dělníky/ce do chráněné dílny na zkrácený úvazek na 2-3hod./den.

Jedná se o velmi jednoduchou manuální práci např.:

- rozebírání spojlerů

- rozebírání starých počítačů na součástky

- počítání a vkládání hřebíčků po 100ks, 500ks ...do krabiček

- a další jednoduché manuální práce

Nepracuje se na normy.

Na dobu určitou s možností prodloužení.

Individuální plánování směn.

Požadujeme:

OZP ID.

Min. věk 18 let.

Pečlivost, spolehlivost, pracovitost.

Prosíme uchazeče, aby nechodili na místo pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Prvotní kontakt telefonicky PO,ST, ČT, PÁ od 8:00-15:00, ÚT od 8:00-13:00 hod. nebo emailem.

Prvotní kontakt telefonicky ( PO, ST, ČT, PÁ 8:00 - 15:00, ÚT 8:00-13:00 ) nebo e-mailem.

Název společnosti:
VS Facility Agency s.r.o.
Telefon:
605 599 731
Odpovědná osoba:
Andrea Vaněrová
Reference:
67048741