Údržbáři v hotelu Františkovy Lázně

Plat:
22000 - 24000 Kč
Město:
Františkovy Lázně
Okres:
Cheb
Počet míst:
1

Popis pozice

Místo výkonu práce: Hotel Brussel, Anglická 515/4a, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá 6:30-15:00 h. Náplň práce: správa a údržba zařízení v hotelu, drobné opravy a údržbářské práce. Požadujeme: praxe vítána, pracovitost, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B, vyučení v oboru není podmínkou. Nabízíme: personální strava. Kontakt pro zájemce: e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Pá 10:00-12:00 h).

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
BIG association s.r.o.
Odpovědná osoba:
Nikola Mikulová
Reference:
67049230