Montážní dělník/ce České Budějovice

Plat:
23000 Kč
Město:
České Budějovice
Počet míst:
79
Hodin týdně:
38

Popis pozice

místo výkonu práce: České Budějovice

požadavky: bez speciálních kvalifikačních požadavků, nutná velmi dobrá a jemná motorika horních končetin (práce v 3. kategorii rizika zátěže horních končetin z důvodu vysoké četnosti pohybů hornich končetin při manipulaci s drobnými komponenty)

zaměstnanecké benefity: 13. plat, 5 týdnů dovolené, cafeteria, příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky (pracovní dny 8 - 16 hod.) nebo emailem.

Název společnosti:
Robert Bosch, spol. s r.o.
Telefon:
380 404 281
Odpovědná osoba:
Veronika Krůšková
Reference:
66568991