Vývojáři - Kontakt e-mailem Žebrák

Plat:
65012 Kč
Město:
Žebrák
Okres:
Beroun
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Doplňující informace: nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok. Požadavky: znalost AJ na komunikativní úrovni, zkušenost v konstrukci či designu v sériové výrobě, znalost norem pro technické kreslení (kótování a geometrické tolerance modelování v Catia, PorE nebo jiném CAD softwaru na vysoké úrovni - Parts, Pro-ducts, Drawings, Surfaces). Náplň práce: vytváření součástí a sestav pomocí CAD systémů, provádění kontroly a funkční způsobilosti, vytváření technických výkresů a další dokumentace. Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, vánoční prémie. Kontakt: e-mailem.

Název společnosti:
Mubea, spol. s r.o.
Telefon:
311 907 296
Odpovědná osoba:
Lucie Plecitá
Reference:
18038