Mistr/mistrová dřevovýroby Horní Skrýchov

Plat:
31000 Kč
Město:
Horní Skrýchov
Okres:
Jindřichův Hradec
Počet míst:
1

Popis pozice

KONTAKT E-MAILEM

Požadujeme: organizační schopnost, zkušenosti s vedením kolektivu, minimální vzdělání vyučen/vyučena

Náplň práce: práce ve výrobě - organizace práce ve výrobě dle pokynů vedení firmy a spolupráce při vytváření výrobních plánů

kontrola vstupního materiálu a kontrola odvedené práce - kontrola dodržování bezpečnosti práce a bezpečnostních předpisů - kontrola údržby strojů, spolupráce při jejich opravách při zajišťování náhradních dílů

Nabízíme: příspěvek na závodní stravování, pouze jednosměnný provoz

Název společnosti:
ALPENEST s.r.o.
Telefon:
384325880
Odpovědná osoba:
Šárka Chlebcová
Reference:
67006155