Obchodní zástupce pro CZ a SK Lipová-lázně

Plat:
40000 - 45000 Kč
Město:
Lipová-lázně
Okres:
Jeseník
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Náplň práce:

- komplexní management obchodních projektů, - monitoring a jejich řízení,

- aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků, - péče o stávající zákazníky a udržování obchodních vztahů,

- pravidelný reporting a běžná administrativa obchodních případů,

- znalost konkurence v daném regionu,

- podíl na přípravě rozpočtů a kalkulací

Pracovní poměr je na dobu určitou s možností prodloužení. Odměny za uzavřené a předané obchodní případy, provize z projektu.

Požadavky:

- uživatelská znalost MS Office, ŘP sk. B, - reprezentativní vystupování,

- znalost modulární výstavby výhodou

Název společnosti:
Jiří Marinka
Telefon:
+420602666031
Odpovědná osoba:
Petr Kapusta
Reference:
67049105