Lektor/ka kurzu vyfukování plastů Nepřevázka

Plat:
625 Kč
Město:
Nepřevázka
Okres:
Mladá Boleslav
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Prvotní informace:

emailem:hr@vzdelavanimetis.eu

Upřesňující informace:

Hledáme vhodného lektora či lektorku pro kurzy zaměřené na vyfukování plastů (PET, modifikovaný polypropylén), předlisky, rozbory vad. Jedná se o celodenní praktická školení. Termíny budou upřesněny.

Prosím, sděltte nám v emailu Vaše časové možnosti.

Odměna je 5.000,-Kč za den školení.

Požadujeme zkušenosti s lektorskou činností a odpovídající praxi.

V případě zájmu pošlete, prosím, životopis na hr@vzdelavanimetis.eu. Do předmětu e-mailu uveďte "Vyfukování plastů, MB ".

Název společnosti:
Ing. et Bc. Lenka Štichauerová
Telefon:
604 500 052
Odpovědná osoba:
Ivana Tlustá
Reference:
67020977