Prodavač / Prodavačka Benátky nad Jizerou

Plat:
21500 Kč
Město:
Benátky nad Jizerou
Okres:
Mladá Boleslav
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Prvotní informace:

osobně. Tovární 111, 294 71 Benátky nad Jizerou (pracovní den do 13 hodin)

emailem: prace@novak-mu.cz

telefonicky: 702 233 169 8:00 - 18:00

Upřesňující informace:

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Benátkách nad Jizerou PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).

Náplň práce:

- Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu

- Krájení a doplňování zboží do pultů

- Prezentovat zboží v pultech

- Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků

- Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí

- Práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu

- Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:

- Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední

- Praxi s prodejem zboží

- Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování

- Zodpovědný přístup k práci

- Samostatnost

Zaměstnanecké výhody:

Nabízíme:

- Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu

- Práci ve stabilní české společnosti

- Příspěvek na stravování ve mzdě

- Odměnu za práci o víkendech a svátcích

- Výhodné zaměstnanecké nákupy masa

- Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz

- Odměna za výročí narození

- Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let

- Multisport karta

- Zaškolení na prodejně

Název společnosti:
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Telefon:
702233169
Odpovědná osoba:
Markéta Sokolová
Reference:
67048759