Odborný technik elektro - zástupce vedoucího údržby Mladá Boleslav

Plat:
38000 - 60000 Kč
Město:
Mladá Boleslav
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Prvotní kontakt:

tel.: 739 093 948, Po - Pá v době 8 - 14 hod

e-mail: hanc@tgservice.cz

Náplň práce:

- servis a údržba halové vzduchotechniky

- preventivní údržba technologických zařízení

- diagnostika a odstraňování poruch na zařízení

- kontrolní činnost

- obsluha veškerých zařízení provozovaných firmy TG Service a.s., včetně drobných oprav řídících systémů

- orientace v projektové dokumentaci

- samostatná práce na elektrickém zařízení

- veškeré opravy VZT zařízení, včetně havárií

- evidence elektrického přenosného nářadí z pohledu revizí

- vyřízení veškerých revizních zkoušek el. přenosného nářadí

- prezentace společnosti včetně získávání nových zakázek či zákazníků

- logistika - zajištění chodu, sledování technických kontrol na vysokozdvižných vozících

- řízení zakázky a příprava k fakturaci servis dopravníkové techniky

- zpracování podkladů pro vyřazování evid. majetku (el. přenos. nářadí)

- sledování + zajištění kalibrací na měřících přístrojích včetně evidence (na svém pracovišti)

Požadavky:

- elektrotechnické vzdělání

- doklad o odborné způsobilosti v elektrotechnice, vyučení v oboru elektro podmínkou

- základní znalost práce na PC, ŘP

- zkušenost s vedením týmu

- komunikativnost, pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

- pracoviště: areál ŠKODA Auto a.s. Mladá Boleslav

- kompletní zaškolení

- zajímavé finanční ohodnocení

- zázemí stabilní společnosti

- práce s nejmodernější špičkovou technikou

- práce na dobru neurčitou po roce

- příležitost k osobnímu a profesnímu růstu

Zaměstnanecké výhody:

Mimořádné odměny,

5 týdnů dovolená, stravenky

Název společnosti:
TG SERVICE a.s.
Telefon:
+420 739093948
Odpovědná osoba:
Jiří Hanč
Reference:
67021398