Pracovník/pracovnice v sociálních službách - osobní asistence Pardubice

Plat:
126.8 Kč
Město:
Pardubice
Okres:
Pardubice
Počet míst:
1

Popis pozice

Terénní forma služby - místo výkonu v přirozeném prostředí uživatele Osobní asistence.

Nástup dle dohody.

Náplň práce:

- Poskytování sociální práce s cílovou skupinou a jejich rodinnými příslušníky

- Komunikace se zájemci o službu, vedení databáze

- Poskytování základního sociálního poradenství

- Podílení se vytváření podmínek pro kvalitní poskytování služby (vedení a aktualizace dokumentace, tvorba standardů a pracovních pokynů)

- Spolupráce s dalšími institucemi

- Plánování a koordinace každodenních aktivit a potřeb klientů

- Spolupráce s rodinami klientů a dalšími profesionály v oblasti sociální péče

Požadavky:

- Vzdělání odpovídajícím požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

- Zkušenost v oblasti s osobami se zdr. postižením a seniorů

- Dobré organizační schopnosti a schopnost týmové spolupráce

- Vítáme zkušenost s poskytováním sociálních služeb

- Schopnost komunikace, samostatného rozhodování, empatii, ochotu a trpělivost

- Výpis z trestního rejstříku

Přesná mzda se stanoví dle úvazku.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
Centrum Kosatec, z. s.
Telefon:
777 006 575
Odpovědná osoba:
Ivana Havránková
Reference:
67049157