Řidič mezinárodní dopravy MKD Netolice

Plat:
25560 - 50000 Kč
Město:
Netolice
Okres:
Prachatice
Počet míst:
99
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadujeme:

Řidičský průkaz sk. C+E, ochotu pracovat, spolehlivost, časovou flexibilitu, praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:

Práce na dobu neurčitou.

Stabilní pracovní zázemí v mezinárodní firmě s dlouholetou tradicí.

Moderní vozový park.

Kvalitní technické zázemí (servis, mycí linka, čerpací stanice,…).

Jistota výplaty mzdy a cestovních náhrad v pravidelných termínech a zákonem stanovené výši.

Zam. výhody: Služební telefon, odměny za výkon

Kontakt: osobně 7:30 - 15:00, e-mailem nebo telefonicky 7:00 - 16:00 - Pavlova Elena tel.: 731123112, e-mail: personalni@sindelar-spedition.cz

Název společnosti:
ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o.
Telefon:
731123112
Odpovědná osoba:
Elena Pavlova
Reference:
67002308