Samostatný referent/samostatná referentka obecního úřadu Tršice

Plat:
25000 - 30000 Kč
Město:
Tršice
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1

Popis pozice

Charakteristika vykonávané práce: komplexní zajištění činnosti pracovníka obecního úřadu

- výkon státní správy na úseku místních poplatků - evidence poplatníků a plateb, vyměřování místních poplatků a vymáhání nedoplatků na nich dle daňového řádu

- vedení ucelené agendy odpadového hospodářství - evidence jednotlivých odpadů, hlášení, zajišťování svozů, spolupráce se svozovou firmou, propagace

- evidence objednávek, poptávková řízení

- hlášení místního rozhlasu

- spolupráce při přípravě a organizování kulturních akcí obce

- další úkoly spojené s pracovní pozicí

Pracovní poměr: na dobu neurčitou, se zkušební lhůtou 3 měsíců

Termín nástupu: 1. srpna 2024 nebo dle dohody

Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru:

- státní občan ČR, popřípadě fyzické osoby, které jsou cizími státními občany a mají v České republice trvalý pobyt

- dosažení věku 18 let

- způsobilost k právním úkonům

- bezúhonnost

- ovládání jednacího jazyka

- splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem

Kvalifikační předpoklady a požadavky zaměstnavatele:

- střední vzdělání s maturitou

- orientace v oblasti veřejné správy

- výhodou - absolvování vstupního vzdělávání úředníka ÚSC

- výhodou - praxe ve veřejné správě, vč. zkoušky zvláštní odborné způsobilosti (po uzavření pracovní smlouvy do 18 měsíců absolvování školení a zkoušky)

- velmi dobrá uživatelská znalost PC (Windows, MS Office, Internet Explorer, Outlook, spisová služba, výhodou s programem GORDIC)

- výhodou řidičský průkaz sk. B

- samostatnost, flexibilita, ochota dále se vzdělávat

- kultivovanost a úroveň projevu

Náležitosti přihlášky:

- jméno, příjmení, titul uchazeče

- datum a místo narození uchazeče

- státní příslušnost uchazeče

- místo trvalého pobytu uchazeče

- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana

- datum a podpis uchazeče

- e-mailové a telefonní spojení

K přihlášce je nutné připojit tyto doklady:

- strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností

- motivační dopis

- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce

- u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydá, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením

- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně další listiny k prokázání kvalifikačních požadavků vzdělání

Zaměstnanecké výhody:

5 týdnů dovolené a 4 dny indispozičního volna, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek, příspěvek na volnočasové aktivity

Lhůta podání přihlášky:

Poslední den pro doručení přihlášky s požadovanými přílohami je 10.5.2024

do 12:00 hodin

Místo a způsob podání přihlášky :

Uchazeč podá písemnou přihlášku, včetně požadovaných dokladů, na podatelně Obecního úřadu v Tršicích, nebo poštou na adresu Obecní úřad Tršice, 783 57 Tršice čp. 50

Obálku opatřit nápisem: "Veřejná výzva - samostatný referent - neotvírat"

Bližší informace podá starosta obce Tršice Pavel Kováček, tel: 734 578 219, e-mail ou@trsice.cz nebo Vladimíra Vybíralová, asistentka starosty obce, tel.: 585 957 230

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
Obec Tršice
Telefon:
734 578 219, 585 957
Odpovědná osoba:
Pavel Kováček
Reference:
67049167