Pomocný kuchař/pomocná kuchařka Olomouc

Plat:
19700 - 21300 Kč
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Pro pobočku v Šantovce hledáme kolegu/kolegyni na pozici pomocný kuchař/ka - příprava pizzy, salátů, tortill, kanapek, výpomoc v kuchyni. Směny dle domluvy. Uvítáme zkušenosti z oboru, ale jsme ochotni i zaučit.

Co vás čeká:

- spolupráce s naším šéfkuchařem

- vytváření gastro zážitku pro naše hosty

- Moderní a příjemné pracovní prostředí

- Sehraný tým kolegů

- centrum Olomouce - dostupnost MHD bez problému

- zaměstnanecké benefity: personální strava, slevy na produkty, Multisport karta, plně hrazené přesčasy + základní mzda až 21.300,- + osobní ohodnocení dle zkušeností a schopností

- práce na hlavní pracovní poměr

- otevírací doba provozu je 9-21 hodin

Co požadujeme:

- Talent, úsměv a pozitivní přístup k řešení problémů

- Samostatnost a spolehlivost, přijmout zodpovědnost za svou práci a být týmovým hráčem

- Ochota na sobě stále pracovat