Seřizovač - tlakového licího stroje +příplatky + náborový příspěvek 25 tis. Kč Olomouc

Plat:
33000 - 43000 Kč
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
2
Hodin týdně:
38

Popis pozice

ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku.

Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety, chladiče pro elektroniku, tvarově velmi složité díly, ale i několik kilogramů těžké odlitky.

SEŘIZOVAČ - tlakového licího stroje + příplatky + náborový příspěvek 25 tis. Kč

Náplň práce:

• Nasazování licích forem na licí stroj a následné rozjíždění nového projektu

• Seřizování optimálního chodu automatického pracoviště licího stroje

• Úpravy parametrů dle výrobních předpisů, provozní zkoušky výroby

• Seřizování robotů

• Spolupráce s ostatními úseky

• Zodpovědnost za výslednou kvalitu výrobků

Co očekáváme:

• SOU technického zaměření, popř. praxe

• Praxe na obdobné pozici výhodou, např. vstřikování plastů

• Manuální zručnost a pracovitost

• Spolehlivost a flexibilita

• Základní znalost strojů

• Ochota práce 12 hod směny, krátký a dlouhý týden, nepřetržitý provoz

Co nabízíme:

• Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti

• Náborový příspěvek 25.000 Kč

• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)

• Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování

• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období

• Čtvrtletní prémie

• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile

• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Kontakt:

U Panelárny 594/6C, Olomouc 779 00

Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková

Tel: 734 366 530

Email: personalni@alw.cz

Pošlete nám svůj životopis nebo nás kontaktujte telefonicky.

Těšíme se na Vás!

Název společnosti:
ALW INDUSTRY, s.r.o.
Telefon:
587 429 104
Odpovědná osoba:
Markéta Jemelková
Reference:
67047195