Lisař - Obsluha tlakového licího stroje + náborový příspěvek 25 tis. Kč Olomouc

Plat:
27000 - 34500 Kč
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
2
Hodin týdně:
38

Popis pozice

ALW INDUSTRY s.r.o. je česká společnost zabývající se výrobou hliníkových odlitků nejen pro automobilový průmysl.

LISAŘ – Obsluha tlakového licího stroje, + příplatky + náborový příspěvek 25.000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE

• Obsluha automatického pracoviště tlakového licího stroje

• Kontrola kvality výrobků dle návodky

• Základní údržba stroje a pracoviště

OČEKÁVÁME:

• SOU nejlépe technické či elektro, popř. praxe ve výrobní společnosti výhodou/např. vstřikování plastů/

• Manuální zručnost

• ochota práce v nepřetržitém provozu 12 hod směny od 06:00 - 18:00, 18:00 - 06:00, krátký a dlouhý týden

Co nabízíme:

• Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti

• Náborový příspěvek 25.000 Kč

• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)

• Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování

• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období

• Čtvrtletní prémie

• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile

• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Kontakt:

U Panelárny 594/6C, Olomouc 779 00

Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková

Tel: 587429106 Email: personalni@alw.cz

Pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás.

Název společnosti:
ALW INDUSTRY, s.r.o.
Telefon:
587429106
Odpovědná osoba:
Markéta Jemelková
Reference:
67043319