Technolog-mistr výroby ve dvousměnném provozu Olomouc

Plat:
45000 Kč
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Požadavky:

-vysokoškolské vzdělání chemického, strojního nebo potravinářského zaměření

-zkušenost na obdobné pozici

-znalost AJ

-řidičský průkaz sk.B

-dobré komunikační a organizační schopnosti

-samostatnost,znalost práce na PC

Náplň práce:

-zajištění plynulého běhu výrobních procesů a splnění výrobních cílů

-řízení a motivace týmu zaměstnanců ve výrobním procesu

-řešení případných problémů a neshod během výrobního procesu

-zajištění a dodržování bezpečnostních a pracovních předpisů

-analýza a optimalizace výr. procesů

-spolupráce a komunikace s ostatními odděleními

-samostatnost a zodpovědnost v rámci svěřených úkolů

-spolupráce s výrobou

Pracovní doba (od - do): 6.00-14.00 / 14.00-22.00 nebo dle dohody

Zaměstnanecké výhody:

penzijní připojištění, závodní stravování, 25 dnů dovolené,2 dny Sick day, odborné vzdělávání, šeky na volnočasové aktivity

Kontakt POUZE emailem.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
K+S Czech Republic a.s.
Odpovědná osoba:
Jitka Němečková
Reference:
67047898