Všeobecná sestra - rehabilitace - zástup za dlouhodobou nemoc Luštěnice

Plat:
28340 - 41780 Kč
Město:
Luštěnice
Okres:
Mladá Boleslav
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Prvotní informace:

emailem: hedvika.tazlerova@domovuanezky.cz

telefonicky: 734 441 287

Upřesňující informace:

Požadujeme: SOŠ nebo bakalářské studium, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, flexibilitu, zájem o práci se seniory, komunikativnost.

Nabízíme: stabilní zázemí, osobní ohodnocení po zapracování, mimořádné odměny, příspěvky z FKSP na stravování, penzijní připojištění. Platové ohodnocení dle Nařízení vlády 341/2017 Sb. v platném znění, základní tarifní plat 29 620 až 43 330 Kč (PT11).

Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za dlouhodobou nemoc.

Název společnosti:
Domov U Anežky, poskytovatel sociálních služeb
Telefon:
734 441 287
Odpovědná osoba:
Hedvika Tázlerová
Reference:
67047603